«
  1. Anasayfa
  2. Blockchain
  3. Whale Stats, En Çok Ziyaretçi Aldığı Ülkeleri Açıkladı: Türkiye de Listede

Whale Stats, En Çok Ziyaretçi Aldığı Ülkeleri Açıkladı: Türkiye de Listede

kripto-bankasi-anchorage-kkr-ve-goldman-sachs-gibi-sirketlerden-350-milyon-dolar-yatirim-aldi

Top 1000 Ethereum (ETH) balinasının işlemlerini takip eden platform Whale Stats, en çok ziyaretçi aldığı ülkeleri açıkladı. Türkiye bu ülkeler arasında ABD ve Hindistan’ın ardından 3. sırada yer alıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Bilindiği üzere tüm dünyayla beraber Türkiye de kripto paralara olan ilginin gün geçtikçe arttığı en önemli ülkelerden birisi. Belli başlı birçok platformun verileri de bunu kantılar nitelikte. Son olarak Ethereum balinalarının hareketlerini takip ederek önemli veriler sunan Whale Stats, ziyaretçilerine dair verileri açıkladı. Buna göre Türkiye, platformu ziyaret eden üçüncü ülke oldu. Türkiye’nin önünde birinci sırada ABD, ikinci sırada ise Hindistan yer alıyor. 4. ve 5. sıralarda ise Endonezya ve Brezilya bulunuyor.

[wpcc-script async src=”https://platform.twitter.com/widgets.js” charset=”utf-8″ type=”cfd38b5d53adfc04c88dd5a3-text/javascript”]

Whale Stats ziyarçilerine dair açıkladığı verileri şehirler bazında da paylaştı. Buna göre en çok trafik gelen şehir İstanbul oldu. İstanbul’u, Clarksville (Tennessee), Jakarta (Indonesia) Londra (İngiltere) ve Singapur (Singapur) takip etti.

Verilere göre en çok incelenen analiz ise top 100 Shiba Inu sahipleri analizi oldu.

[wpcc-script async src=”https://platform.twitter.com/widgets.js” charset=”utf-8″ type=”cfd38b5d53adfc04c88dd5a3-text/javascript”]

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *