«
  1. Anasayfa
  2. Blockchain
  3. Tıbbi Şirket, Kripto Varlık Ödemelerini Kabul Edecek

Tıbbi Şirket, Kripto Varlık Ödemelerini Kabul Edecek

audius-token

Kripto ve blokchain teknolojisi, sağlık sistemini değiştirme potansiyeline sahip. Düzenlenmiş ödeme yöntemleri yakında merkezi olmayan seçeneklerle birlikte var olabilir. Bu gelişme şimdiden hem ABD’de hem de İsrail’de kendini göstermeye başladı. Ticari bir tıbbi şirket olan Todos Medical, iki sağlık ürünü için kripto varlık ile ödeme kabul ettiğini açıkladı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Todos Medical, geleneksel ödeme yöntemlerinin yanı sıra, ABD’de satışa yetkili olan “diyet takviyesi ürünlerini” satın alan müşterilerinden Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Dogecoin (DOGE), Bitcoin Cash (BCH) ve Litecoin (LTC) kabul edeceğini açıkladı. İsrail merkezli şirketin ABD’de de bir ofisi bulunmaktadır.

Todos Medical, kripto alanına giren tek tıbbi şirket değil. Kısa bir süre önce Birleşik Arap Emirlikleri’nde Skin111 Clinic adlı bir estetik kliniği, blockchain tabanlı şirket Idoneus ile bir ortak olduğunu açıkladı. Anlaşma Skin111 Clinic müşterilerinin Idoneus’un IDON tokenlarını kullanarak tedavi için ücret ödemesine izin veriyor.

Düzenleyicilerin, kripto şirketlerini sıklıkla hedef almaları göz önünde bulundurduğunda, tıbbi şirketlerin kripto ve blockchain eğilimine nasıl bir tepki vereceği merak konusu.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *