«
  1. Anasayfa
  2. Piyasa
  3. Silvergate CEO’su Kripto Para Piyasasını Değerlendirdi

Silvergate CEO’su Kripto Para Piyasasını Değerlendirdi

Kripto odaklı banka Silvergate’in CEO’su Alan Lane, kripto para piyasası hakkında bazı açıklamalar yaptı. Lane’e göre, kripto para piyasasında, tüm tarafları etkileyen ayı piyasası henüz bitmiş değil. Lane, önümüzdeki günlerde piyasadaki tüm dijital paraların biraz daha düşeceğini öngörüyor.

Silvergate CEO’sundan Kripto Para Piyasası Yorumu

Silvergate’in tepe ismi Alan Lane, kripto para piyasasını değerlendiren bazı açıklamalar yaptı. Lane tarafından yapılan açıklamalarda düşüş döneminin bir süre daha devam edeceğine dair vurgular dikkat çekti. Alan Lane CoinDesk’e verdiği demeçte, “Kripto para piyasasında bir süre daha bazı borsalar ve kripto paralar için düşüş söz konusu. Ancak bir noktada okların tersine döndüğü zaman da gelecek. O yüzden ilerde ne olacağını merakla bekliyoruz” dedi.

Son zamanlarda enflasyonist baskılar ve artan faiz oranları tüm dünyanın gündeminde. Lane de bu konuya değindi ve kripto para piyasasında yaşanan düşüşlerde bu durumların dikkate alınması gerektiğini söyledi. Ayrıca Lane, yaşananları önceki düşüşlerle kıyaslamamak gerektiğine de dikkat çekti.

Kripto Para

cem boz Hakkında