PopülerBlockchain

Santiment Bu 7 Altcoin’e Gözleri Çevirdi: Yükseliş Sinyalleri Veriyorlar!

Üst düzey bir kripto analiz firması, şu anda aşırı satım durumunda olduğunu düşündüğü yedi altcoin’i açıkladı.

Bir Twitter paylaşımında Santiment, Fantom (FTM), Curve DAO Token (CRV), 1inch (1INCH), Enjin (ENJ), Chiliz (CHZ), Loopring (LRC) ve Skale’nin (SKL) “tarihsel olarak iyi bir satın alma bölgesinde” olduğunu söylüyor.

Analitik firması ayrıca altcoin fiyatlarının daha da düşme ihtimalinin olduğunu ekliyor.

“Kripto fiyatları volatil modellerini sürdürürken, altcoin’ler ortalama trader getirilerine dayalı olarak kesinlikle birbirinden farklı yollar ve sonuçlar ortaya koydu. Sonuçlarda birden fazla zaman dilimi kullanıldığında, altcoin’lerin büyük çoğunluğunun aşırı satım durumunda olduğunu görüyoruz, ancak daha fazla olumsuzluk çok olası.”

Ölçeklenebilir akıllı sözleşme özellikli blockchain platformu Fantom (FTM), takas ve ödeme protokolü Loopring (LPC), taraftar katılım token’ları sunan platform Chiliz (CHZ) ve değiştirilemez token’ların (NFT’ler) değerini desteklemek için kullanılan bir platform olan Enjin Coin (ENJ) , hepsi rekor seviyelerinden %60 ile %80 arasında düştü.

Bunların yanında 1 inç (1INCH), katman-2 ölçeklendirme çözümü Skale (SKL) ve stablecoin ticareti için tasarlanmış merkezi olmayan bir finans (DeFi) platformu olan Curve DAO Token (CRV), tüm zamanların en yüksek seviyelerine kıyasla göre %84 ile %96 arasında değer kaybettiler.

Analitik firması ayrıca, Bitcoin’i 39.000 doların üzerine çıkaran bir kripto piyasası sıçramasının ardından, “kayda değer kazananların” Monero (XMR) ve Zcash (ZEC) ile Aweave (AR) ve mikro ödeme ağı Toncoin (TON) olduğunu ekledi.

“Kripto fiyatları son 24 saat içinde tekrar doğru yönde hareket ediyor. Bitcoin bir kez daha mütevazı bir şekilde 39.2 bin doların üzerine çıktı ve Ethereum tekrar 2.600 doların üzerine çıktı. Kayda değer kazançlar ZEC (+%16), TON (+%13), AR (+%10) ve XMR’dir (+%9).” 

Bitcoin (BTC), yazı yazılırken gün içinde %6.73 düşüşle 39.235 dolardan işlem görüyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu