«
  1. Anasayfa
  2. Blockchain
  3. Popüler Kripto Analisti Bu Yılki Bitcoin (BTC) Fiyat Tahminini Güncelledi

Popüler Kripto Analisti Bu Yılki Bitcoin (BTC) Fiyat Tahminini Güncelledi

ath_yapan-altcoin2048x1024

Yakından takip edilen bir kripto analisti ve trader, 2022’de Bitcoin (BTC) fiyatı için yaptığı tahminini güncelliyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

TechDev olarak bilinen anonim analist, daha önce 2021’in sonlarında veya 2022’nin başlarında Bitcoin için büyük bir yükseliş bekliyordu, ancak şimdi bu yıl bir noktada BTC için bir döngü zirvesinin geleceğini söylüyor.

TechDev, logaritmik büyüme eğrilerini ve Fibonacci seviyelerini içeren bir grafikte iki haftalık mumları kullanarak, orta seviyenin üzerinde bir kapanışın, Bitcoin’i 200.000 dolarlık bir parabolik ralliye göndermek için tetikleyici olarak hareket edeceğini söylüyor.

“Daha fazla araştırmadan sonra, bir sonraki (muhtemelen nihai) dürtünün, her zaman olduğu gibi, 1.618 döngüsünün iki haftalık kapanışından sonra geleceğine inanmaya başladım.”

FIB43UiXEAAXr60

Analist hala Bitcoin ile halving tabanlı döngüleri hesaba katarken, Bitcoin’in ne zaman zirveye çıkacağına dair kesin bir zaman çizelgesine sahip değil. TechDev’e göre BTC, 1.472 Fibonacci seviyesini (şu anda 48.000 dolar civarında) altı rakama kadar uzanan son bir ayaktan başlayarak önceki döngüleri takip edecek.

“Bazıları döngünün çoktan bittiğine inanıyor, bazıları 1.çeyrekte zirveye ulaşacağına inanıyor, bazıları daha sonra, bazıları asla. Geçersiz kılma noktalarına sahip veriye dayalı olasılığa inanıyorum, ki bu bana göre zirvede değil ama bu yıl bu yaşanacak.”

FIB43 zXwAIGzKT
Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *