«
  1. Anasayfa
  2. Blockchain
  3. Polkadot’un (DOT) Merkeziyetsiz Alım Satım Platformu Polkadex Başlıyor

Polkadot’un (DOT) Merkeziyetsiz Alım Satım Platformu Polkadex Başlıyor

spurs-547x410-1

Substrate tabanlı merkeziyetsiz alım satım platformu Polkadex, Polkadot üzerinde bugün itibariyle çalışmaya başlıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Bir U.Today haberine göre DEX 29 Eylül itibariyle ağda çalışmaya başlıyor. Platform temel DeFi işlemleri olan staking, doğrulama ve getiri çiftliği gibi faaliyetlere çeşitli çözümler getiriyor. Polkadex’in temel bileşenleri ise, token satışları için PolkaIDO, vesayetsiz ticaret modülü Polkadex Orderbook ve likidite platformu Polkapool olarak sıralanıyor. 

[wpcc-script async src=”https://platform.twitter.com/widgets.js” charset=”utf-8″ type=”66532d3b0677ea5ce691dffb-text/javascript”]

Polkadex CEO’su Gautham J, Polkadex hakkında şunları söyledi:

“Bu ana ağ sürümü, Polkadex için büyük bir kilometre taşıdır. Önümüzdeki birkaç ay içinde ortaya çıkacak tüm olaylar dizisinin başlangıcını işaret ediyor. Polkadex ağı, PolkaIDO, Polkapool ve Polkadex Orderbook dahil olmak üzere tüm dApp’lerimizi barındıran ana merkezi olmayan katman görevi görecek.”

PDEX Yerel Token Oldu

Ekip Polkadex’te likidite süreçlerini başlatmak için program token’ı PDEX’in de yerel blokzincirine geçtiğini duyurdu. Token başlangıç için Ethereum üzerinde ERC-20 token’ı olarak oluşturulmuştu ve geliştiriciler geçiş için tüm ERC-20 PDEX sahipleri için tek yönlü bir köprü oluşturdu. 

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *