«
  1. Anasayfa
  2. Blockchain
  3. Nvidia CEO’su: Ethereum (ETH) Değerli Olacak

Nvidia CEO’su: Ethereum (ETH) Değerli Olacak

teksas-valisi-sanal-para-yasa-tasarisini-imzaladi-scaled-1

Nvidia CEO’su Jensen Huang, VentureBeat’ten Dean Takashi ile yaptığı röportajda, Ethereum ve proof-of-stake hakkında düşüncelerini paylaştı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Huang, birçok insanın Ethereum’u güvenilir bir ağ olarak gördüğünü ifade ediyor.

“Birçok insan DeFi ve diğer özellikler için Ethereum’a güveniyor. Bu proof-of-stake için harika bir zaman. Proof-of stkae konusunda heyecanlı mıyım? Evet heyecanlıyım.”

Huang, Ethereum’un daha geniş kitleler tarafından benimsenmesi için Ethereum 2.0’ın geldiğini söyledi. Ayrıca daha fazla Ethereum protokolü görebileceğimizi de tahmin edyor.

“Ethereum’un oldukça değerli olacağı belli bir şey. İşlemlerin çok daha hızlı gerçekleşebileceği bir gelecek söz konusu.”

Ethereum Ağının Değeri

Ethereum 2.0’a yönelik daha önemli bir hareketin parçası olan EIP-1559 olarak bilinen Ethereum yükseltmesi, ağın mevcut işlem ücreti sisteminin revize edildiğini görecek.

Kullanıcılar ağın bakımını yapan madencilere değil, ağın kendisine bir ücret gönderecek. Söz konusu ücretler daha sonra yakılacak ve kripto para birimi topluluğu arasında başlı başına tartışmalı bir konu olan genel ETH arzını azaltacaktır.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *