«
  1. Anasayfa
  2. Blockchain
  3. Nimbus, Binance Smart Chain’e Entegre Olacağını Açıkladı

Nimbus, Binance Smart Chain’e Entegre Olacağını Açıkladı

Parachains-are-here

Ekosistemi iyileştirme ve işlem maliyetlerini düşürmek amacı ile, 16 farklı kazanç stratejisi sunan ve DAO tarafından yönetilen bir ekosistem olan Nimbus Binance Smart Chain ağında test lansmanını duyurdu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Bunun yanında Nimbus BEP20 NBU ve GNBU adında yeni jetonlarını piyasaya sürüyor. Daha büyük yatırımcı kitlesine ulaşmak ve 10 kat daha düşük işlem ücretleri gibi avantajlarından dolayı BSC ağı Nimbus için oldukça büyük bir potansiyel taşıyor.

NBU ve GNBU test lansmanından sonraki günlerde 3 katlık bir fiyat artışı sergiledi. Bu sefer neden benzer bir şey yaşamayalım diye düşünen ekip, neden bu entegrasyonu şimdi gerçekleştirdiğini açıkladı. Özellikle son birkaç ayda kripto paralardaki yüksek volatilite ile birlikte Ethereum gas ücretleri çok büyük bir artış yaşadı kimi zaman basit bir transfer işlemi  yapmak için madencilere 100 dolar ödendi.

Öte yandan aynı dönemde Binance Smart Chain ağında ortalama bir işlemin maliyeti 0.2 ile 0.3 $ arasındaydı. Nimbus’un Binance Smart Chaine entegre olması ile birlikte hem kullanıcılar hemde likidite sağlayıcıları bu fahiş ağ ücretlerinden kurtulmuş olacaklar.

Öte yandan Binance Smart Chain ağı Çin’de oldukça popüler ve Çin topluluğumuz bir süredir bu entegrasyonu talep ediyordu bu değişim ile birlikte Nimbus Çin pazarında vites yükselterek yoluna devam edecek. Son olarak Nimbus tokenlarını Binance Smart Chain ağında listelemek çok daha kolay hale gelecek. Burada BSC’in Ethereum Virtual Machine(EVM) için destek vermesi ve her türlü akıllı sözleşmeyi çalıştırmamıza izin vermesi en büyük etken.

Nimbus Platformu Hakkında

Nimbus kullanıcılarına birden fazla risk yönetimi  ile IPO katılımı, borç verme, kripto paralarda arbitraj ticaretine dayalı 16 farklı kazanç stratejisini kullancılarına sunan ve DAO  tarafından yönetilen bir dAps ekosistemidir.

Kullanıcıların tek yapması gereken kendi kazanç stratejilerini,havuzlarını veya kripto parayı seçmek. Diğer bir deyiş ile Nimbus’da herkes için farklı ayrıcalıklar var.

Şu anda 50.000’den fazla kullanıcısı olan NİMBUS kripto para benimsenmesinin yüksek olduğu yerlerde yüksek kazanç sunan ve hızla büyüyen bir ekosistemdir.

BSC ağına geçiş hakkında daha fazla bilgi edinmek için: https://nimbusplatform.medium.com/tired-of-high-gas-fees-nimbus-expansion-to-binance-smart-chain-will-resolve-that-7ebaada9cc75

Nimbus hakkında daha fazla bilgi edinmek için web sitemizi ziyaret edebilir veya bizi Telegram, Youtube, Twitter ve Medium üzerinden takip edebilirsiniz.

Global telegram: https://t.me/nmbplatform

Türkiye topluluğu: https://t.me/Nimbus_Platform_TUR

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *