«
  1. Anasayfa
  2. Blockchain
  3. NFL Yıldızı Daha Önce Bitcoin Almadığı İçin Pişman Oldu

NFL Yıldızı Daha Önce Bitcoin Almadığı İçin Pişman Oldu

dugunde-kripto-para-takildi-

Ulusal Futbol Ligi’nin (NFL) Tampa Bay Buccaneers takımı Amerikan futbolu savunma oyuncusu Ndamukong Ngwa Suh, 8 Ekim Cuma günü parayı yönetmekle ilgili öğrendiklerini anlattı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Ulusal Futbol Ligi’nde kıdemli olan Suh, kariyerinin başlarında Bitcoin’e yatırım yapabilecekken gece kulüplerinde ve diğer eğlence türlerinde para harcamaktan şikayet ederek bir tweet yayınladı. Tweetlerde Suh, kariyeri boyunca yaptığı finansal hataları açıkladı ve ne yapacağına dair görüşlerde bulundu.

Suh’a göre, harcamalarla ilgili mücadelesi, bütçesinin zayıf olduğu üniversiteye kadar uzanıyor. Suh, NFL sözleşmesi sayesinde genç yaşta para kazandığını aktardı. Kendi durumundaki diğer kişilere dinsel olarak bütçe ayırmalarını tavsiye etti.

[wpcc-script async src=”https://platform.twitter.com/widgets.js” charset=”utf-8″ type=”4fdb5ddf5905429e379112f0-text/javascript”]

Suh, 2015 yılında tek bir kulüpte harcadığı 50 bin dolar civarındaki parayı Bitcoin’e yatırım yapsaydı 11.4 milyon dolar değerinde olacağını hesapladı.

[wpcc-script async src=”https://platform.twitter.com/widgets.js” charset=”utf-8″ type=”4fdb5ddf5905429e379112f0-text/javascript”]

Tecrübeli savunma oyuncusu, kariyerinin sonlarında zengin ve varlıklı olmak arasındaki farkı anladığını ve NFL sözleşmelerinin anında ortadan kalkabilecek bir gelir olduğunu söyledi. Suh, iş dünyasına girmek için Girişim Kapitalistleri ve startup liderleriyle görüşmeye başladığını ve bunun kendisini finansal disiplin yaratma yolculuğuna çıkardığını söyledi.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *