«
  1. Anasayfa
  2. Blockchain
  3. Milyarder Nixon, Kripto Varlık Yatırımlarını Artırmak İstiyor

Milyarder Nixon, Kripto Varlık Yatırımlarını Artırmak İstiyor

microsoft-token-kripto-para

İngiliz milyarder Simon Nixon, aile ofisi aracılığıyla daha fazla kripto varlık satın almayı planlıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Bloomberg tarafından bildirildiği üzere, teknoloji sektöründe net 1,2 milyar dolarlık varlığa sahip İngiliz girişimci Simon Nixon, kripto varlıkları dünyanın zengin insanları tarafından giderek daha fazla memnuniyetle karşılanırken, aile ofisi aracılığıyla kripto varlıklarına yaptığı yatırımları artırmayı planlıyor.

Nixon’ın Londra’daki aile ofisi, dijital varlıklar sektörüne odaklanabilecek bir kripto analisti tutmayı planlıyor. Firmanın genel müdürü Adam Proctor da şirkete kripto dışı finans alanından katılarak Citigroup’un özel bankasını geride bıraktı.

[wpcc-script async src=”https://platform.twitter.com/widgets.js” charset=”utf-8″ type=”2114935258c159228768b1c1-text/javascript”]

Seek Capital Daha Fazla Kripto Satın Almak İstiyor

Seek Capital’in kriptoya olan ilgisi, Bitcoin’in yaz ortasında %50’nin üzerinde toparlandığı piyasadaki büyük düzeltmeye rağmen, bu yıl oldukça yüksekti. Bununla birlikte, Bitcoin son zamanlarda tekrar 50.000 dolar seviyesine dokundu ve Ethereum, ADA, Dogecoin ve diğerlerinin de benimsenmesi daha geniş bir alana yayıldıkça yükselmeye başladı. Örneğin ADA, Grayscale Investments tarafından üçüncü en büyük yatırımı olarak eklendi.

Seek Capital, bir kripto analisti tutmanın yanı sıra kripto portföyünü artırmayı planlıyor; bu varlık sınıfının gelecekte önemli olacağına inanıyorlar.

Bir Cevap Yaz

Sercan Bilik Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *