«
  1. Anasayfa
  2. Blockchain
  3. MEXC “ETF Hazine Sandığı” Etkinlik Güncellemesi Hakkında Duyuru

MEXC “ETF Hazine Sandığı” Etkinlik Güncellemesi Hakkında Duyuru

m1

“ETF Hazine Sandığı İşlev Bölgesi”, MEXC tarafından yeni ve eski ETF kullanıcıları için başlatılan ve kullanıcıların popüler para birimlerini ücretsiz airdroplar karşılığında takas edebilecekleri bir bonus bölgesidir!

Daha sonra başlangıç bölgesini, ETF veri işaretçisini ve diğer modülleri başlatacağız, lütfen bizi takipte kalın!

【Son Güncelleme 0812】Popüler Etkinlikler —— BTC ve ETH Kaldıraçlı ETF Alım Satımı Yapın, 10.000 USDT Değerinde BTC5L Token Airdrop Kazanın!

20220811-163128.jpg

Etkinlik Notları:

  1. İşlemlerde liderliği üstlenen N kullanıcı: Etkinlik başladıktan sonra ilk satın alma emrinin zaman çizelgesinden önceki N kullanıcı.
  2. Toplam İşlem Miktarı: Alış İşlemleri Miktarı + Satış İşlemleri Miktarı
  3. Toplam ödül havuzu 10.000 USDT’dir. Ödüller ilk gelene ilk hizmet esasına göre değerlendirilecek ve dağıtılacaktır. Ödüller, 7 iş günü içinde ilk gelene ilk hizmet esasına göre dağıtılacaktır. Lütfen “Spot Hesap” – “Para Yatırma Geçmişi” – “Diğer” bölümünden kontrol ediniz.
  4. KYC doğrulaması gereklidir. Aynı IP adresi altında birden fazla hesap tespiti ve bunların hile yaptığından şüphelenilmesi durumunda, platform IP adresi altındaki tüm hesapların ödül hakkını iptal etme hakkına sahiptir.

 

Eğer hala bir MEXC üyeliğiniz yoksa, avantajlı etkinliklerden faydalanmak ve birçok altcoine yatırım yapmak için şu bağlantıdan üyelik oluşturabilirsiniz:

https://www.mexc.com/tr-TR/register?inviteCode=15FJM


Bizi sosyal medyada takip edin

Telegram: https://t.me/MEXCTurkey

Sercan Bilik Hakkında