«
  1. Anasayfa
  2. Blockchain
  3. Mastercard ve Mourinho, Birleşik Krallık Vatandaşlarına İmzalı NFT Kazanma Şansı Sunuyor

Mastercard ve Mourinho, Birleşik Krallık Vatandaşlarına İmzalı NFT Kazanma Şansı Sunuyor

odeme-devi-paypal-artik-birlesik-kralliktaki-tum-kullanicilarina-kripto-varlik-hizmeti-sunacak

Mastercard, müşterilerine dünyaca ünlü teknik adam José Mourinho ile ortaklaşa oluşturulan ilk non-fungible token’ı (NFT) kazanma şansı sunuyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İngiltere’deki kart sahiplerine açık olan çekilişler, Mourinho’nun imzası bulunan animasyonlu bir NFT kazanma şansı sunacak. Kampanya kapsamında NFT’nin sahibi müşteriler arasından rastgele seçilecek.

Bu Mastercard’ın son zamanlarda patlama yaşayan NFT alanına ilk adımı. Bilindiği üzere rakip firma Visa, Ethereum blockchain’inde yer alan ve 10.000 benzersiz karakterden biri olan CryptoPunk 7610’u satın almak için 150.000 dolar ödemişti.

Mastercard’ın Küresel Elçisinden İmzalı NFT

İtalyan futbol kulübü Serie A kulübü Roma’nın şu anki baş antrenörü Mourinho, basın açıklamasına göre Mastercard’ın küresel elçisi. Eşi benzeri olmayan NFT, Mourinho’nun imzalı yazısıyla hareketli bir dijital futbolu sergiliyor. İngiltereli kart sahipleri, NFT’yi kazanma şansı için 30 Eylül’e kadar kaydolabilirler. Çekilişin bir parçası olarak Mastercard, Birleşik Krallık’taki bir Mastercard kart sahibini NFT kazananı olarak seçecek.

Bir Cevap Yaz

Sercan Bilik Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *