«
  1. Anasayfa
  2. Blockchain
  3. Mariah Carey, Kripto Farkındalığını Arttırmak Adına Gemini ile Ortaklık Kurdu

Mariah Carey, Kripto Farkındalığını Arttırmak Adına Gemini ile Ortaklık Kurdu

Andrew_Yang

Ünlü sanatçı Mariah Carey, kripto farkındalığını arttırmak için, kripto varlık işlem platformu Gemini ile ortaklık kurdu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Twitter hesabından yaptığı paylaşımda Carey, Bitcoin yatırımı yapmak için 5 doların bile yeteceğininden söz ettiği bir video yayınladı.

[wpcc-script async src=”https://platform.twitter.com/widgets.js” charset=”utf-8″ type=”22cd27ed22305a9036e8a33a-text/javascript”]

“Yatırım yapmak için bütün bir Bitcoin satın almanız gerekmediğini biliyor muydunuz? Gemini’de beş dolarlık Bitcoin satın alabilirsiniz”

Carey, borsanın kripto varlık odaklı eğitim kaynağı olan Cryptopedia’yı tanıtmaya devam etti.

Gemini, kripto varlıkları tanıtmak için “geniş bir demografik erişime” sahip birini aradığı söyleniyordu.

Gemini’nin kurucu ortağı Tyler Winklevoss, şirketin ana amacının insanları yeni varlık sınıfı hakkında eğitmek olduğunu söylüyor:

“Bitcoin ve Ethereum (ETH) gibi kriptolar, son on yılın en iyi performans gösteren varlıklarından ikisiydi. Gemini’deki amacımız, sizleri kriptolar konusunda eğitmek ve bu yeni varlık sınıfına katılmanızı basit, kolay ve güvenli hale getirmektir”

Mariah Carey’nin dünya çapında 200 milyondan fazla albüm sattığı düşünüldüğünde, Gemini’nin neden Carey’i tercih ettiği daha anlaşılır hale geliyor.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *