«
  1. Anasayfa
  2. Blockchain
  3. Ledger, Kripto Banka Kartı Piyasaya Sürüyor

Ledger, Kripto Banka Kartı Piyasaya Sürüyor

FGHuUBOVcAEjCqi

Donanım cüzdanı üreticisi Ledger, bir kripto banka kartı piyasaya sürüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Şirket, Perşembe günü kripto topluluğunu heyecanlandıran bir açıklama yaptı. Yaptığı açıklamada ünlü donanım cüzdanı üreticisi, Crypto Life kartı adlı bir kripto banka kartı piyasaya süreceğini duyurdu. 

Kartın kullanıcıları, 50 milyondan fazla perakendeciye ve çevrim içi mağazaya kripto ile ödeme yapabilecek. Ayrıca kullanıcıların %0’dan başlayan oranlarla kripto paraları teminat olarak kullanarak nakit almalarına imkan tanıyan kredi limiti açmasına izin verilecek.

Kart, 2022’nin ilk çeyreğinde İngiltere, Fransa ve Almanya’daki müşterilere ve ikinci çeyrekte ABD’deki müşterilere sunulacak. Şirket, Crypto Life’ın başlangıçta BTC, ETH, USDT, EURT, USDC, XRP, BXX, BCH ve LTC’yi destekleyeceğini söyledi. Şu anda kart için bir waitlist bulunuyor.

Ledger Baş Deneyim Sorumlusu Ian Rogers, konu hakkında bir takım açıklamalarda bulundu. Şirketi kullanıcıların varlıklarını elde tutması amacıyla başlattıklarını ancak kullanıcıların giderek kripto ile daha fazlasını yapmak istediğini söyledi. Rogers ayrıca bu kartın geleneksel banka hesaplarını değiştirmeye yönelik bir adım olduğunu da ekledi.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *