«
  1. Anasayfa
  2. Blockchain
  3. Kusama (KSM), Piyasadan Daha İyi Performans Gösteriyor

Kusama (KSM), Piyasadan Daha İyi Performans Gösteriyor

Nasdaq-ck

Kardeş ağların yerel token’ları Polkadot (DOT) ve Kusama (KSM), Parachain Müzayede duyurularının ardından ralli yaptı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kripto para borsası Kraken ise Kusama (KSM) ağındaki projelere slot verme sürecini destekleyeceğini söyledi. Hem müzayedelerin başlaması hem de Kraken’den gelen bu haberle beraber KSM ciddi bir yükseliş yaşadı.

Kraken, önümüzdeki hafta en kısa sürede başlayabilen Parachain Müzayedelerinin, Avustralya, Kanada, Japonya ve Amerika Birleşik Devletleri sakinleri hariç, önümüzdeki birkaç gün içinde küresel kripto para birimi sahipleri için yepyeni bir manzara sunacağını söyledi:

“Belirli yargı bölgelerinde olanlar hariç Kraken müşterileri, önümüzdeki birkaç gün içinde Parachain Müzayedelerine katılabilecekler. Bugünden itibaren bir projenin parachain slot müzayedesine Kusama’ya katkıda bulunabilirler.”

Kusama ve yakından ilişkili platformu Polkadot’ta (DOT), parachain’ler uygulamaya özel ve aktarma zinciri olarak bilinen ana ağ ile iletişim kuran özel bir blok zinciri biçimidir.

CoinGecko’ya göre, hızla yaklaşan müzayedeler Kusama için son iki hafta içinde %55 yükselen bir ralliyi tetiklerken, kripto para pazarının geri kalanı büyük bir düzeltmeye tanık oldu. Kusama, yazının yazıldığı sırada 501 dolardan işlem görüyordu. Kripto para birimi ayrıca son 1 yılda %8393.7 oranında yükseliş yaşadı

Kraken’e göre, Kusama’nın parachain müzayedesinde başarılı projelere verilen slotlar maksimum 336 gün sürecek.

“Bir parachain müzayedesinde, KSM sahipleri, KSM’lerini Kusama ağına kilitleyerek başarılı olmak istedikleri projeye etkin bir şekilde oy verirler. Kendi adlarına en çok KSM’nin kilitlendiği projeler genellikle 48 haftaya kadar bir Parachain yuvası kazanacaktır. Kilitlenme süresi sona erdiğinde, sahipleri ayrıca katkıda bulunan KSM’lerini geri alırlar.”

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *