«
  1. Anasayfa
  2. Blockchain
  3. Kripto Varlık Platformlarının Website Trafiği Kasım Ayında %15 Arttı

Kripto Varlık Platformlarının Website Trafiği Kasım Ayında %15 Arttı

florida

Kripto varlık alım satım platformlarının site trafiği, 546.6 milyon ziyareti gördü. Bu rakam ise Mayıs ayında görülen 638.2 milyon ziyaretin ardından 2021’deki en yüksek ikinci rakamı temsil ediyor.

kripto varlik platformlarinin website trafigi kasim ayinda 15 artti 4
Kaynak: The Block
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

The Block Research, kripto varlık platformlarının Kasım ayı site trafik verilerini açıkladı. Verilere göre bu platformlar, geçtiğimiz ay 546.6 milyon ziyareti gördü. Rakam, 2021 Mayıs’ta görülen zirveden sonra bu yıl içindeki en yüksek ikinci rakam.

Lider kripto varlık alım satım platformu Binance, yaşadığı düzenleyici sıkıntılara rağmen en çok ziyaret edilen platform unvanını koruyor. Binance, toplam kripto varlık alım satım platformu internet sitesi trafiğinin üçte birinden fazlasını oluşturmaya devam ediyor. Binace’i ise Coinbase, KuCoin ve Bybit takip ediyor. 

kripto varlik platformlarinin website trafigi kasim ayinda 15 artti06
Kaynak: The Block

Haziran ve Temmuz aylarındaki büyük düşüşün ardından, internet sitesi trafik verileri de yükselişte. Kasım ayında görülen bu rakam, bir önceki Ekim ayından %15 daha fazla ziyarete karşılık geliyor. Bilindiği gibi kripto varlık piyasası Mayıs ayında %50’ye varan büyük bir düşüş yaşamıştı. İnternet sitesi ziyaretçi sayısının artması ise, yine piyasanın bu düşüşte yaralarını sarmaya başlaması ile paralel gerçekleşti. 

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *