«
  1. Anasayfa
  2. Bitcoin
  3. Kripto Para Yatırım Tavsiyeleri

Kripto Para Yatırım Tavsiyeleri

23s

Kripto para dünyasında en önemli etken yatırım tavsiyesidir. Alım satım yapacak kişiler mutlaka uzman yatırımcıların tavsiyelerini takip ederek kazançlarını arttırabilirler. Kripto para yatırım tavsiyeleri için dikkat etmeniz gereken nokta tavsiye verecek kişinin söylediklerinin tutarlılığıdır. Tutarsız bir yatırım tavsiyesi sizi zarara uğratabilir.

2022 Coin Yatırım Tavsiyeleri

2021 yılında yıldız gibi parlayan kripto para dünyasının 2022 yılından beklentisi elbette ki daha fazla. Coin dünyasına yeni yeni yer alan ve yükseliş göstermesi beklenilen altcoinler bu sene rövanşta gözüküyor. Uzun vadeli coin yatırımları bu yıl çok daha göz önünde olacaktır. Özet bir biçimde kripto para yatırım tavsiyeleri nelermiş beraber inceleyelim.

  • Cardano (ADA):  Piyasada sırf ücret ile bulunması sebebiyle yükselişi de hızlı yakalayan coindir. Yükselişine 2022 yılında da devam edeceği ön görülüyor.
  • WazirX (WRX):  Hindistan’ da hizmet vermeye başlamıştır.  Milyonlarca insanın içinde bulunduğu hareketli bir pazardır. Bu hareketlilik gelecek vaat etmektedir.
  • Solana (SOL):  Solana, piyasanın yükseliş trendleri arasında yer alan bir coindir. Solana, düşük ücretlerle yüksek işlem kabiliyeti sebebiyle bu alanda daha fazla öne çıkması bekleniyor.
  • Chainlink (LINK):  2021 yılını iyi şekilde geçiren Chainlink için 2022 senesi de güzel geçecek gibi gözüküyor.
  • Monero (XMR): Monero diğer coinlerden farklı olarak gizlilik odaklı oluşturulmuştur. Gizliliğe öne verenler için iyi bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor.

2022 yılında yükseliş göstermesi beklenen coinler daha da çeşitlenmiş durumdadır.

admin Hakkında