PopülerBlockchain

Kripto Para Analisti, Bitcoin (BTC), XRP ve Popüler Bir Altcoin’de Ralli Yaşanabileceğini Söyledi

Popüler bir kripto para analisti, Bitcoin (BTC), XRP ve son zamanlarda adından söz ettiren bir altcoin’in hafta sonu piyasa düşüşüne rağmen yükseliş ivmesini sürdüreceğine inandığını söyledi.

Anonim trader Credible, Bitcoin’in yükseliş trendine devam etmeden önce 42.000 dolar seviyesine geri çekildiğini gördüğünü söyledi.

FPPYDm9VcAUJjNY

Trader’ın listesindeki bir diğer kripto para ise XRP. Analist kripto paranın 1,00 doların üzerinde bir ralli için hazırlandığını söyledi. Credible, grafiğine dayanarak, XRP’nin önce 1.01 dolara, ardından 1.50 dolara yükseleceğini tahmin ediyor.

“Beklenenden biraz daha uzun sürüyor ama yine de yolda. Daha düşük bir zaman dilimi oynaklığı görebiliriz, ancak daha yüksek seviyemizi düşük tuttuğumuzu ve buradan yukarı devam ettiğimizi düşünüyorum. XRP.”

Credible’ın radarındaki son kripto para, ödemeler için oluşturulmuş bir kripto para birimi olan Litecoin’dir (LTC). Credible’a göre, Litecoin’in grafiği, kısa sürede %600’ün üzerinde patlayan düşük değerli bir altcoin olan Zilliqa’nın (ZIL) piyasa yapısını andırıyor.

“ZIL iki haftada yaklaşık 6 kat arttı ve LTC teknik açıdan benzer şekilde hazırlanıyor gibi görünüyor… Bu sonraki adım eğlenceli olacak.”

FPKfdGcWYAcSUSt

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu