«
  1. Anasayfa
  2. Blockchain
  3. Jelurida Africa, Blockchain Seferberliği Başlattı

Jelurida Africa, Blockchain Seferberliği Başlattı

hammond

Jelurida Africa, blockchain ve akıllı sözleşme uzmanlarından oluşan güçlü bir ekip olarak biliniyor. Ekip üyeleri, benzersiz bir eğitim programı başlatma planlarını duyurdu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Jelurida ekibi, ilk Doğu Afrika seferberliğine hazırlanıyor. Ekip, 2021’de Kenya, Ruanda, Uganda, Etiyopya, Malavi, Zambiya, Mozambik, Zimbabve ve Tanzanya’yı ziyaret edecek.

30 günlük bu gezi esnasına Jelurida temsilcileri, yerel halkı blockchain ve kriptografi konusunda eğitecek ve kripto varlıklar hakkında detaylı bilgilendirme yapacak.

Ekip, özellikle patentli teknolojileri Ardor ve Ignis hakkında da bilgilendirme yapacak.

“Kişisel deneyimler yoluyla hikaye anlatımı” Jelurida’nın eğitim programının temel unsuru olacak. Yapılacak Doğu Afrika gezisinde, fintech ve BT konusunda herhangi bir bilgiye sahip olmayan vatandaşlara dahi blockchain teknolojisinin gücü anlatılacak.

Jelurida, gezi kapsamında DLT’ler ve kripto varlıkların segmenti konusundaki anlayışı geliştirebilmek için ücretsiz olarak e-kitap dağıtacak.

Halkla yapılacak kişisel toplantıların yanı sıra, hükümet yetkilileri ve üniversiteler ile de bir dizi görüşme planlanmış durumda.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *