«
  1. Anasayfa
  2. Bitcoin
  3. Hot (Holo) coin nedir?

Hot (Holo) coin nedir?

ho

Holo coin olarak da bilinen Hot, geçtiğimiz günlerde yaptığı hareket ile yatırımcıları heyecanlandırdı. Son zamanların en gözde kripto para birimlerinden olan hot, yatırımcılarına yüksek miktarda paralar kazandırdı. Bu durum ile de binlerce belki milyonlarca yatırımcının radarına girmeyi başardı.

Holo, merkezi olmayan uygulamaları barındırmak için dağıtılmış bir platformdur. İlk olarak 2016 yılında test edilen bu sistem, 2018 yılında piyasaya sürülmüştür. Holo coin, holo swap işlemlerinde de kullanılan kripto para birimlerinden biridir.

Hot coin ne zaman çıktı?

Holo, geçtiğimiz günlerde büyük ivme yaparak yatırımcıların gözdesi olan bir kripto para birimidir. 2016 yılında geliştirilen Hot, 2 yıl sonra piyasaya sürüldü. 2018 yılında piyasaya çıktığından itibaren hızla gelişen bir coin olmuştur.

Kripto para uzmanlarının yorumuna göre, hot coin hala geliştirilme aşamasında olan bir coindir. Holo tarafından yapılan açıklamaya göre ise Holo hiçbir zaman piyasadan kaldırılmayacak ve para gönderimlerinde ise swap işlemlerinde kullanılmaya devam edecektir.

Hot (Holo) Coin Kurucuları Kimdir?

Holo 2018 yılında 2 deneyimli yazılımcı tarafından kurularak piyasaya sürülmüştür.  Metacurrency.org sitesinin kurucuları olan Arthur Brock ve Eric Harris-Braun Holo coini çok kısa bir sürede, bir proje olarak hayata geçirmeyi başardılar. Hala gelişim aşamasında olan holo coinin bir sükse yapacağı düşünülüyor.

Kaç tane Hot Coin var?

Dolaşımda 180 milyar holo coin arzı olmak üzere toplamda 178 milyar coin arzı bulunmaktadır.

Popüler olan kripto para birimlerinden biri olan holo coinin gördüğü en yüksek seviye 0,0023 dolar civarıdır.

admin Hakkında