«
  1. Anasayfa
  2. Blockchain
  3. Hemşire Josh Dorgan, Kripto Para Ticareti Yapmak İçin İşini Bıraktı

Hemşire Josh Dorgan, Kripto Para Ticareti Yapmak İçin İşini Bıraktı

eth

Bloomberg haberine göre, ABD’nin Nebraska eyaletindeki 31 yaşındaki Josh Dorgan, pediatri hemşireliği işinden ayrılarak kripto para ticareti yapmaya karar verdi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Josh Dorgan, kripto para ticaretini tam zamanlı bir iş haline getirerek yedi haneli satışlarla en az 1 milyon dolar kazandı ve ailesiyle daha fazla zaman geçirdi. Hemşirenin şimdi bir tatil evi de var.

Josh Dorgan, kripto para yatırımcısı olarak daha fazla para kazanabileceğini anladığında çocuk hemşiresi ve hastane birimi yöneticisiydi.

Dorgan, yıllar önce Bitcoin’in 2.000 doları kırdığına dair bir haber gördüğünü söyledi. Dijital para birimi hakkında daha fazla araştırma yaptı. Bunun kripto para sektörüne dahil olmak için büyük bir fırsat olduğunu düşündü.

2020’de patlak veren COVID-19 salgını sırasında Dorgan, bir yandan mesleğini yaparken bir yandan da kripto para ticaretiyle uğraşmanın zor hale geldiğini söyledi.

Bu nedenle Ağustos 2020’de, yeterli para biriktirdiğinden emin olduktan sonra işini bıraktı. Dorgan bu kararından çok mutlu olduğunu belirterek, geleneksel pazarların yanı sıra Bitcoin, Litecoin ve Ethereum’a da yatırım yaptığını söyledi.

Dorgan konuyla ilgili şöyle konuştu;

“Elbette hastanede çocuklara bakmayı özlüyorum, ancak piyasaların nasıl çalıştığını öğreterek insanlara başka şekillerde de yardım edebiliyorum.”

Dorgan’ın artık bir tatil evi var ve yeni doğan bebeğiyle daha fazla zaman geçiriyor. Yıllardır görmezden geldiği egzersiz ve meditasyonunu da aksatmadan yapmaya başladı.

Dorgan gibi yatırımcılar, COVID-19 salgınında piyasaya akın etmeye başladı.

Yatırımcılar, Dogecoin ve Shiba Inu gibi memeden ilham alan dijital varlıkları bile desteklediler. Dorgan gibi diğerleri de servetlerini kripto para ticareti yaparak kazandılar. Bir adam yıllar önce 12 yaşındaki oğlu için Bitcoin’e 1.000 dolar yatırmıştı ve o Bitcoin şimdi milyonlar değerinde.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *