«
  1. Anasayfa
  2. Blockchain
  3. Genesis Global: 2022’de Kurumsallar, Bitcoin ve Kripto Şirketlerine Daha Fazla Yatırım Yapacak

Genesis Global: 2022’de Kurumsallar, Bitcoin ve Kripto Şirketlerine Daha Fazla Yatırım Yapacak

coingecko-en-cok-aranan-1

Genesis Global’dan Noelle Acheson, 2022’de kripto alanındaki kurumsal büyümenin hızlanacağına inanıyor. 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Genesis Global Trading’in piyasa içgörüleri başkanı Noelle Acheson, CNBC’nin Squawk Box programına konuk oldu. Acheson, 2022’de kripto alanındaki olası kurumsal yatırımlara ilişkin tahminlerini paylaştı.

2022 Beklentileri 

Acheson, 2022 yılından beklentileri ve hangi alanların yakından izlenmesi gerektiği hakkındaki görüşlerini paylaştı. İzlenmesi gereken alanlar arasında Bitcoin ETF’leri, Bitcoin’in kurumsal olarak benimsenmesi ve düzenleyici çerçeveleri sıraladı.

Yönetici, önümüzdeki yıl Bitcoin’deki görülebilecek kurumsal benimsenme hakkında da konuştu. 2021’de kurumsal büyümenin devam ettiğini söyleyen Acheson, 2022’de bunun daha da hızlanacağını söyledi. Acheson’a göre, finansal kurumlar kripto portföylerini çeşitlendirmeye çalışıyor ve Bitcoin’in yanı sıra diğer kripto varlıklarına yönelik iştah gösteriyor. Bu noktada yönetici, kurumsalların Grayscale’in Solana ve Terra gibi altcoin fonlarına yatırım yaptıklarını ekledi. 

[wpcc-script async src=”https://platform.twitter.com/widgets.js” charset=”utf-8″ type=”8b34006825f116170f454e97-text/javascript”]

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *