«
  1. Anasayfa
  2. Blockchain
  3. Geçtiğimiz Hafta ATH Yapan Kripto Para Birimleri

Geçtiğimiz Hafta ATH Yapan Kripto Para Birimleri

tether

Piyasada geçtiğimiz hafta ATH yapan kripto para birimlerinde hareketlilik yaşanmaya devam ediyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Cryptorank verilerine göre geçtiğimiz hafta ATH yapan kripto paralar arasında Ethereum (ETH), Binance Coin (BNB) ve Dogecoin (DOGE) gibi ilk 5’te yer alan kripto para birimlerin yanı sıra Cardano (ADA) da bulunuyor.

Ethereum (ETH)

Ethereum birkaç haftadır çok iyi performans gösteriyor. Geçtiğimiz 14 gün içinde ETH, %77’den fazla artış gösterdi. Ethereum tüm zamanların en yüksek fiyatını bu sabah tekrar belirledi. ETH, sabah saatlerinde 4157 dolara ulaştı. Kripto para birimi yazının yazıldığı sırada 4107 dolardan işlem görüyordu. 

Binance Coin (BNB)

Üçüncü en büyük kripto para birimi olan Binance Coin (BNB), geçtiğimiz hafta 3 Mayıs’ta ATH oluşturmuştu. BNB, bunun ardından bugün de 686,31 dolarla yeni bir ATH oluşturdu. Analistler BNB’nin daha da yükselmesini bekliyor.

Dogecoin (DOGE)

Dogecoin 8 Mayıs 2021’de 0.750 dolara çıktı. Dogecoin yeni bir ATH seviyesine ulaşarak tekrardan en büyük 5. kripto para birimi oldu. DOGE’nin bu artışının arkasında ise Elon Musk’ın SNL’ye çıkması yer alıyordu. Fakat DOGE, daha sonra ciddi bir düşüş yaşadı. 

Cardano (ADA)

İlk 5 kripto para birimlerinin yanı sıra Cardano da yükselişine devam ediyor. Cardano’nun bu haftaki hareketliliği ile beraber dün tüm zamanların en yüksek (ATH) fiyatı 1.82 ile belirlendi. Kripto para birimi yazının yazıldığı sırada 1.77 dolardan işlem görüyordu. 

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *