«
  1. Anasayfa
  2. Blockchain
  3. Geçtiğimiz Hafta (4 Ekim-10 Ekim) Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine (ATH) Ulaşan Kripto Varlıklar

Geçtiğimiz Hafta (4 Ekim-10 Ekim) Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine (ATH) Ulaşan Kripto Varlıklar

ethereum

Cryptorank verilerinden edinilen bilgilere göre 4 Ekim-10 Ekim tarihleri arasında tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH), Axie Infinity (AXS), Terra (LUNA), Fantom (FTM), Spell Token (SPELL) ve Harmony (ONE) ulaştı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kripto varlık piyasasında geçtiğimiz hafta yaşanan hareketlilikle birlikte ATH yapan altcoinler sırasıyla şu şekilde;

  • Axie Infinity (AXS)
  • Terra (LUNA)
  • Fantom (FTM)
  • Spell Token (SPELL)
  • Harmony (ONE)

Axie Infinity (AXS): Oyun dünyasına blok zinciri teknolojisini dahil eden Axie Infinity, kısmen oyuncular tarafından sahip olunan ve işletilen blockchain tabanlı bir ticaret ve savaş oyunudur. Piyasaya çıktığından bu yana büyük ilgi gören Axie Infinity, tüm zamanların en yüksek fiyatına 4 Ekim 2021’de 154 dolarla ulaştı. 38 piyasa ve 30 borsada işlem gören Axie Infinity’nin en aktif borsası Binance.

Terra (LUNA):  Terra, ödemelere ve ticarete odaklanarak, fiyatı istikrarlı kripto varlıklar için oluşturulmuş bir ağdır. Terra, tüm zamanların en yüksek fiyatına 4 Ekim 2021’de 48.79 dolarla ulaştı. En aktif borsası Binance olan Terra, 39 piyasada ve 17 borsada işlem görmektedir.

Fantom (FTM): aBFT olarak adlandırılan ilkeleri kullanarak DAG tabanlı dağıtık bir defter konsensüsü ile çalışan ve akıllı sözleşmeler için güvenli bir sanal makine sunan bir blok zincir platformu olan Fantom, DAG olarak adlandırılan ana sistemi ile Lachesis protokolü kullanılarak akıllı sözleşmelere yeni bir boyut kazandırmayı amaçlamaktadır. Fantom, tüm zamanların en yüksek (ATH) seviyesine 8 Ekim 2021’de 2.44 dolara ulaştı. Fantom, 24 piyasa ve 19 borsada işlem görmektedir, en aktif borsası Binance’dir.

Spell Token (SPELL): Spell platformu, merkezsiz borç alma ve borç verme uygu üç farklı kripto ile yönetilmektedir. Spell, sSpell ve MIM sabit değerli kripto paraları platformun para birimleridir. Spell coin, MIM sabit değerli kriptolarına sahip olan ve çeşitli platformda kilitleyen kullanıcılara ödül olarak dağıtılmaktadır. Spell Token, tüm zamanların en yüksek (ATH) seviyesine 10 Ekim 2021’de 0.0241 dolara ulaştı. 8 piyasa ve 6 borsada işlem görmektedir, bunların en aktifi SushiSwap’tır.

Harmony (ONE): Mayıs 2019’da Binance Launchpad’de ilk borsa teklifinin (IEO) bir parçası olarak başlatılan Harmony (ONE), merkezi olmayan uygulamalar için bir blok zinciri platformudur. Üretim ana ağı, iki saniyede blok üreten 1.000 düğümden oluşan 4 parçayı destekler. IEO’dan önce Harmony, 2018’de bir girişim olarak başladı. Proje, 2019 Nisan’da 18 milyon ABD doları toplamayı başardı. Harmony, tüm zamanların en yüksek (ATH) seviyesine 10 Ekim 2021’de 0.263 dolara ulaştı. 20 piyasa ve 10 borsada işlem gören Harmony’in, en aktif borsası Binance’dir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *