Koin Günlük

Geçtiğimiz Hafta (13-19 Aralık) Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine (ATH) Ulaşan Kripto Varlıklar

dubai

Cryptorank verilerinden edinilen bilgilere göre 13-19 Aralık tarihleri arasında tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH), Neos Credits (NCR), Decentralized Social (DESO), Near Protocol (NEAR), Origin Dollar (OUSD) ve Cratos (CRTS) ulaştı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kripto varlık piyasasında geçtiğimiz hafta yaşanan hareketlilikle birlikte ATH yapan altcoinler sırasıyla şu şekilde;

  • Neos Credits (NCR)
  • Decentralized Social (DESO)
  • Near Protocol (NEAR)
  • Origin Dollar (OUSD)
  • Cratos (CRTS)

Neos Credits (NCR): Neos Credits projesi, sosyal VR uygulamalarının gelişimini hızlandırmak için tasarlanmış, Solirax tarafından geliştirilen yenilikçi bir metaverse motorudur. Arkadaşlarınız, meslektaşlarınız veya sınıf arkadaşlarınızla çeşitli kreasyonlarla dolu zengin bir sanal evreni keşfetmemizi sağlayan bir sistemdir. Neos Credits, tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) 14 Aralık 2021 tarihinde 11.43 dolarla ulaştı. 3 piyasa ve 2 borsada işlem yapan Neos Credits’in en aktif borsası Uniswap v3’dir.

Decentralized Social (DESO): Kendisinigeliştiricilerin hızlı ve tescilli sosyal medya uygulamalarını kolayca oluşturmasına izin vermek için tasarlanmış bir katman 1 blok zinciri olarak tanımlanır. DESO coin, platformun yerel tokenidir. Sosyal tokenlerin NFT satın alınması için ödeme yapmanın yanı sıra merkeziyetsiz uygulamalarda profiller ve gönderiler oluşturmak için kullanılır. Decentralized Social, tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) 15 Aralık 2021 tarihinde 165 dolarla ulaştı. 5 piyasa ve 3 borsada işlem yapan Decentralized Social’ın en aktif borsası CoinBase Pro’dur.

Near Protocol (NEAR): Merkeziyetsiz bir geliştirme platformu olan Near Protocol (NEAR); merkeziyetsiz uygulamalar (DApp) için verimli, hızlı ve zincirler arası uyumlu bir zemin hazırlar. Dünya çapında binlerce topluluk üyesinden oluşan ve sürekli genişleyen Near ağı, kullanılabilirliği artırmak için tasarlanmış ve verilerin parçalara ayrılabildiği birinci katman blockchain platformu olarak çalışıyor. Near Protocol, tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) 15 Aralık 2021 tarihinde 14,37 dolarla ulaştı. 25 piyasa ve 18 borsada işlem yapan Near Protocol’un en aktif borsası Binance’dir.

Origin Dollar (OUSD): Origin Dollar tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) 15 Aralık 2021 tarihinde 1,07 dolarla ulaştı. 3 piyasa ve 2 borsada işlem gören Origin Dollar’ın en aktif borsası Kucoin’dir.

Cratos (CRTS): Cratos tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) 15 Aralık 2021 tarihinde 0,00391 dolarla ulaştı. 3 piyasa ve 3 borsada işlem gören Cratos’un en aktif borsası Probit’dir.

Exit mobile version