«
  1. Anasayfa
  2. Blockchain
  3. Geçtiğimiz Hafta (11 Ekim-17 Ekim) Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Ulaşan Kripto Varlıklar

Geçtiğimiz Hafta (11 Ekim-17 Ekim) Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Ulaşan Kripto Varlıklar

elon

Cryptorank verilerinden edinilen bilgilere göre 11 Ekim-17 Ekim tarihleri arasında tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH), Secret Network (SCRT), Metahero (HERO), NuCypher (NU), Magic Internet Money (MIM) ve Illuvium (ILV) ulaştı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kripto varlık piyasasında geçtiğimiz hafta yaşanan hareketlilikle birlikte ATH yapan altcoinler sırasıyla şu şekilde;

  • Secret Network (SCRT)
  • Metahero (HERO)
  • NuCypher (NU)
  • Magic Internet Money (MIM)
  • Illuvium (ILV)

Secret Network (SCRT): Secret Network, akıllı sözleşmelerde gizliliği koruyan ilk blockchaindir. Normal Blockchainlerde akıllı sözleşmelere ait bilgilere herkes ulaşabilir. Secret Blockchainde akıllı sözleşmeler şifrelenmiş verilerle yalnız sözleşmenin tarafları tarafından görülebilir. SCRT coin Secret Network yerel tokenidir. Secret Network, tüm zamanların en yüksek fiyatına (ATH) 11 Ekim 2021’de 7.04 dolarla ulaştı.4 piyasa ve 2 borsada işlem gören Secret Network’ün en aktif borsası Binance’dir.

Metahero (HERO): Meta veri tabanında tıp, moda, mühendislik, eğitim ve daha fazlası gibi çeşitli endüstrilerde kullanılmak üzere ultra yüksek çözünürlüklü kişiselleştirilmiş avatarlar ve dijital öğeler oluşturabilen bir meta tarama teknolojisidir. Metahero, 3D tarama ve kripto varlıkların benimsenmesinde devrim yaratacak bir projedir. Metahero tüm zamanların en yüksek fiyatına 13 Ekim 2021’de 154 dolarla ulaştı. 2 piyasa ve 1 borsada işlem gören Metahero’nun en aktif borsası Gate.io’dur.

NuCypher (NU): Ethereum (ETH) ve merkezi olmayan uygulamalar için merkeziyetsiz hizmet sağlayıcıya dayanmayan bir veri şifreleme katmanı olarak da görev yapan NuCypher, Geliştirici ekibin merkezi bulunmayan bir anahtar yönetim sistemi (KMS) olarak adlandırdığı protokol, geliştiricilere genel blok zincirlerinde özel verileri depolama, paylaşma ve yönetme yeteneği vermeyi amaçlamaktadır. NuCypher, tüm zamanların en yüksek fiyatına 15 Ekim 2021’de 2.37 dolarla ulaştı. En aktif borsası Binance olan NuCypher, 31 piyasada ve 19 borsada işlem görmektedir.

Magic Internet Money (MIM): Abracadabra Money’nin yeni teminatlandırılmış stabilcoin’i olan Magic Internet Money’de kullanıcılar, yvYFI, yvUSDT, yvUSDC, xSUSHI ve daha fazlası gibi çeşitli faiz getiren kripto varlıklara teminat sağlayabilirler. Bununla, kullanıcıların diğer herhangi bir geleneksel sabit para ile takas edebilecekleri bir sabit para olan MIM’i ödünç alabilirler. Magic Internet Money, tüm zamanların en yüksek (ATH) seviyesine 15 Ekim 2021’de 1.12 dolara ulaştı. Magic Internet Money, 5 piyasa ve 4 borsada işlem görmektedir, en aktif borsası Trader Joe’dir.

Illuvium (ILV): Yaratıkları toplamayı ve savaşmayı içeren bir 3D, RPG Blockchain oyunu olan Illuvium, oyun içi para birimi olarak kullanılmak, oyun geliri almak ve yönetim tekliflerine oy vermek için stake edilebilir. Illuvium, Ethereum Blockchain’i üzerine kurulmuş bir oyundur ve bir Blockchain ağı üzerine kurulmuş ilk AAA oyunu olarak adlandırılır. Illuvium, tüm zamanların en yüksek (ATH) seviyesine 16 Ekim 2021’de 747 dolara ulaştı. 18 piyasa ve 13 borsada işlem görmektedir, bunların en aktifi BitMart’tır.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *