«
  1. Anasayfa
  2. Ethereum
  3. Ethereum’dan (ETH) Yeni Bir Rekor Geldi

Ethereum’dan (ETH) Yeni Bir Rekor Geldi

Ethereum symbol and connection lines

Altcoin lideri olarak da bilinen Ethereum’dan yeni bir rekor geldi. Bugün 4.453 dolara kadar çıkarak bir ATH noktası oluşturan ETH yatırımcısının yüzünü güldürmekte. Ancak yatırımcılar bu durumun devam edip etmeyeceği konusunda endişeliler.

Ethereum’da Yükseliş Devam Edecek mi?

Bugün en büyüğü 96 dolar olmak üzere Ethereum üzerinde birçok yeşil mum göründü. Bununla birlikte önemli bir sıçrama yapan ETH rekor kırarak önemli bir başarıya imza atmış durumda. Ancak henüz 4.500 dolarlık direncin kırılamaması akıllarda soru işaretleri oluşturuyor. Bu yüzden de önemli bir koşu için konuşmak yanlış olacaktır. Ancak yine de oluşturulan bu yeni ATH piyasalarda güven kazanmasını sağlayabilir.

Bugün yaptığı çıkışla dikkatleri üzerine çeken ETH önemli bir yatırımcı akınına da uğradı. Günlük aktif cüzdan sayısının arttığı son 24 saatte özellikle de meme token kar alımları olduğu düşünülmekte. Kısacası bazı analistler Shiba ve Dogecoin gibi kripto paralardan elde edilen kazançların altcoin liderine aktarıldığını düşünüyor. Tabi bu durumu kanıtlamak için yeterli veri bulunmasa da yapılan rekor heyecanı arttırdı. Bu yüzden de önümüzdeki haftaya yapılacak girişi takip etmek gerek gibi görünüyor.

Bir Cevap Yaz

Sercan Bilik Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *