«
  1. Anasayfa
  2. Blockchain
  3. Elon Musk, Bitcoin (BTC) Maksimalistleri İle Alay Etti

Elon Musk, Bitcoin (BTC) Maksimalistleri İle Alay Etti

filistin-kendi-dijital-para-birimini-cbdc-piyasaya-surmek-istiyor-1

Tesla CEO’su Elon Musk, Jack Dorsey’i trollemek için bifobiyle suçlanırken bir ampul şakasıyla da Bitcoin (BTC) maksimalistleriyle alay etti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Tesla CEO’su Elon Musk, Twitter’da şüpheli mizah anlayışını bir kez daha sergiledi. Tesla CEO’su, bir ampulü takmak için kaç Bitcoin maksimalistine ihtiyaç olduğunu soran aşağılayıcı bir şakayı tweetledi. Musk ayrıca, Twitter CEO’su Jack Dorsey ve Ark’tan Cathie Wood’un ev sahipliği yapacağı olan “The B Word” CCI girişimi hakkındaki konuşarak “B word”un aslında “bicurious” anlamına geldiğini söyledi. Buna karşılık Dorsey, etkinlikte Musk’ın “tüm meraklarını” paylaşabileceğini söyledi.

[wpcc-script async src=”https://platform.twitter.com/widgets.js” charset=”utf-8″ type=”ac773631992c99b2ff62cbc2-text/javascript”]

Bu arada, pek çok kişi Musk’ı tatsız ve çocukça şakalar nedeniyle bifobik ve homofobik olmakla suçladı.

Musk Piyasayı Manipüle Edemedi

Şaşırtıcı bir şekilde, Bitcoin fiyatı Musk’ın son tweet fırtınasına rağmen sabit kalmaya devam ediyor. Yazının yazıldığı sırada en iyi kripto para birimi Bitstamp borsasında 35.517 dolardan işlem görüyordu. Kaprisli girişimci, Tesla’nın artık kripto para birimini kabul etmeyeceğini açıklamış ve bu nedenle Bicoin’in düşüşünden sorumlu tutulmuştu.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *