«
  1. Anasayfa
  2. Blockchain
  3. Ekonomist Özgür Demirtaş’tan Yatırımcılara Uyarı: Bunlara Asla Yatırım Yapmayın

Ekonomist Özgür Demirtaş’tan Yatırımcılara Uyarı: Bunlara Asla Yatırım Yapmayın

bitcoin-etf

Ekonomist Özgür Demirtaş, bugün Twitter üzerinden takipçilerini yeni çıkarılan bazı kripto para birimleri hakkında uyararak, “Bunlara yatırım yaparsanız hakkımı helal etmem” ifadelerini kullandı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Demirtaş’ın bahsettiği kripto para birimleri ise son zamanlarda türemeye başlayan ünlü isimlerin adına çıkarılan coin’ler. Demirtaş, konuyla alakalı olarak şunları söyledi:

“Arkadaşlar şarkıcı türkücüler adına KOİN çıkarılacağı haberleri okuyorum. Böyle şeyelere ASLA ve ASLA yatırım yapmayın. Hakkımı size helal etmem. Paranızı kaybedersiniz. İnsanın bu kişilerin altı boş olan böyle şeyleri çıkaracağına inanası bile gelmiyor. Ama işte…”

[wpcc-script async src=”https://platform.twitter.com/widgets.js” charset=”utf-8″ type=”2eb9c9541286c2f4b0acda32-text/javascript”]

Son olarak oyuncu ve şarkıcı Emrah’ın (Küçük Emrah), kendi adına bir coin çıkaracağına dair haberler servis edildi. İddialara göre Emrah, yurtdışından yatırım danışmanlarının yönlendirmesi doğrultusunda kripto para piyasasına girmeye karar verdi. Emrah’ın daha önce de konser ücreti olarak Bitcoin talep ettiğini ifade edilmişti.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *