«
  1. Anasayfa
  2. Piyasa
  3. Dogecoin Düşüşte.. 16 Ocak DOGE Fiyatları

Dogecoin Düşüşte.. 16 Ocak DOGE Fiyatları

dge

Son zamanların en önemli yatırım araçlarından biri olan kripto piyasası, bünyesinde barındırdığı coin, tokenlerla kitlesini büyütmeye devam ediyor. Son zamanlarda ElonMusk’ın açıklamaları ile gündemden düşmeyen dogecoin düşüşe geçti..

Kripto piyasasında en aktif ve en hareketli olan kripto para birimi olan Dogecoin (DOGE), bahşiş hizmetlerinde de yaygın olarak kullanılan bir coin olarak biliniyor. Doge, 2013 yılında ortaya çıkan bir coindir. Jackson Palmer ve BillyMarkus tarafından ortaya çıkarılan Doge, Bitcoin’de dahil olmak üzere birçok farklı coini geride bırakarak kripto dünyasında önemli bir yer elde edindi. DOGE, piyasaya sürüldüğü günden bu yana yükselişi devam eden ve yatırımcılarına yüksek miktarlardaki para kazandıran bir coin olarak biliniyor.

16 Ocak itibariyle %5,27 oranında değer kaybederek $ 0,181554 üzerinden işlem görüyor.  0,149007 – 0,153004 dolar arasında değişiklik gösteren Dogecoin’in 24 saatlik işlem hacmi ise $602,85M olarak belirlendi.

Dogecoin (DOGE) Nasıl Satın Alınır?

Kripto para yatırımı yapmak isteyen kişiler, başta gerek piyasayı bilmediğinden gerek ise de güvenli bulamadığından dolayı tereddüt etse de , araştırmaları sonucunda yatırıma sıcak bakabiliyorlar. Bu noktada önemli olan etken, doğru bilgi veren yazıları okumak ve güvenli bir borsa üzerinden işlem yapmaktır.

DOGE ile alım-satım işlemi yapmak için TRY, USDT, BTC gibi para birimlerini kullanarak yatırım işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkün.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *