«
  1. Anasayfa
  2. Bitcoin
  3. Dev Sinema Zinciri AMC Theatres, DOGE Ve SHIB İle Ödeme Almaya Hazırlanıyor!

Dev Sinema Zinciri AMC Theatres, DOGE Ve SHIB İle Ödeme Almaya Hazırlanıyor!

Dev Sinema Zinciri AMC Theatres, DOGE Ve SHIB İle Ödeme Almaya Hazırlanıyor!

Dünya genelinde birçok noktada salonu bulunan dev sinema zinciri AMC Theatres, DOGE ve SHIB ile ödeme alabileceğini açıkladı. Söz konusu iddianın odağında ise doğrudan şirketin CEO’su Adam Aron bulunuyor. Kısa bir süre önce Twitter üzerinden açıklama yapan Aron 2022’nin birinci çeyreğinde bu adımı atabileceklerini belirtti.

Geride bıraktığımız 2021 yılına damga vuran ikili sosyal medya üzerinde büyük bir güce sahip. Durum bu olunca da firmaların son zamanlarda DOGE veya SHIB için desteklerini duymaya alıştık. Son olarak da AMC tarafından gelen bu haber yatırımcıları sevindirmiş durumda. Eğer belirtildiği gibi 2022 yılının ilk çeyreğinde DOGE ve SHIB desteği gelirse bunun piyasalara da yansıdığını görebiliriz.

DOGE ve SHIB Kan Kaybetmeye Devam Ediyor!

Son zamanlarda yaşanan düşüş trendinde ağır düşen ikili kan kaybetmeye devam ediyor. Son olarak 11 Ocak günü itibariyle DOGE 0,15 dolardan işlem görürken SHIB için de 0.00002811 dolarlık bir değer görüyoruz. Her ikisi de daha çok acemi yatırımcıların elinde bulununca panik satışların da kaçınılmaz olduğunu söyleyebiliriz. Bu nedenle de satış trendinin bir süre daha devam ettiğini görmek mümkün olabilir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *