«
  1. Anasayfa
  2. Blockchain
  3. Cardano Vakfı, Rival ile NFT Alanı İçin İş Birliği Kuruyor

Cardano Vakfı, Rival ile NFT Alanı İçin İş Birliği Kuruyor

fintek-sirketi-revolut-kendi-tokeni-uzerinde-calisiyor-olabilir

Cardano Vakfı, Cardano blockchain’inin benimsenme çalışmalarını oyunculara yönelik non-fungible token’lar (NFT) aracılığıyla sürdürmeyi planlıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Önde gelen oyun ve hayran katılımı sunan kurumsal platform sağlayıcısı Rival, Cardano’nun ilerlemesini denetleyen, İsviçre merkezli bağımsız kar amacı gütmeyen Cardano Vakfı ile bir ortaklık kurdu. Rival, oyun ve e-spor alanında topluluklar oluşturma konusunda uzmanlaşmış bir şirket olarak öne çıkıyor.

[wpcc-script async src=”https://platform.twitter.com/widgets.js” charset=”utf-8″ type=”b176a4e31678a4b3b456e9c7-text/javascript”]

Bu ortaklığın bir sonucu olarak Cardano, markalar, medya mülkleri, spor takımları ve ligler dahil olmak üzere müşterilerinin oyun toplulukları için Rival platformunda NFT’lerin satışını, NFT’leri oluşturma ve dağıtma becerisini, fiziksel mallar için NFT’lerin itfasını ve pazara dayalı telif ücretlerini kolaylaştıracak. Rival ise yaptığı basın açıklamasında bu işbirliğinin markaları ve organizasyonları, sporsever deneyimlerinin ve oyunların popülaritesi yoluyla topluluk oluşturma konusunda daha fazla güçlendireceğini söyledi.

Rival’ın kurumsal platform çözümünü kullanan birçok marka/kuruluştan bazıları Detroit Pistons, Seattle Seahawks, Reading Football Club ve Pop Warner olarak listelenebilir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *