«
  1. Anasayfa
  2. Blockchain
  3. Binance NFT Pazarı, Warhol ve Dali’nin Eserlerini İçeren Bir Açık Artırma İle Başlayacak

Binance NFT Pazarı, Warhol ve Dali’nin Eserlerini İçeren Bir Açık Artırma İle Başlayacak

peirce-ck

Kripto para borsası Binance yarın, Andy Warhol ve Salvador Dali’nin iki sanat eserinin NFT’lerini içerecek olan premium bir açık artırma ile NFT pazarını başlatıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

“Genesis” başlıklı müzayedede Andy Warhol’un “Three Self-Portraits”inin bir NFT’sinin yanı sıra Salvador Dali’nin “Divine Comedy: rebeget”in yeni dijitalleştirilmiş bir NFT’si yer alacak. Bir basın açıklamasına göre, açık artırmanın teması “NFT’lerle yeni bir Rönesans dalgası” başlatmayı amaçlıyor.

Basın açıklamasında, “NFT teknolojisi, dijital mülkiyet kavramını ilk kez hayata geçirerek dünya sanatında köklü bir devrim yarattı. ‘Genesis’ müzayedesi bu fikri temsil ediyor ve tarihteki ‘değişim rüzgarı’ dönemlerini temsil eden iki değerli parçayı getiriyor” ifadeleri yer aldı.

Açık artırma ayrıca, kullanıcıların özel NFT’lere erişmeleri için yeni bir yol olan ilk Binance NFT “Gizemli Kutu”yu da içerecek. Her kutunun bir NFT içermesi garanti edilir ve içeriği nadir olarak değişebilir. İlk Mystery Box koleksiyonu, 2006 yılında İtalyan sanatçı Simone Legno tarafından yaratılan Japon esintili yaşam tarzı markasının oyuncakları olan 16 “tokidoki” karakterini içerecek.

Müzayede, Binance’in yakın zamanda duyurulan ve NFT pazarının lansmanına öncülük etmek için borsa tarafından seçilen 100 sanatçıyı içeren “100 Yaratıcı” programının bir parçası.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *