«
  1. Anasayfa
  2. Blockchain
  3. Avustralyalı Müzayede Evi, Tüm Ürünler İçin Kripto Para Kabul Etmeye Başladı

Avustralyalı Müzayede Evi, Tüm Ürünler İçin Kripto Para Kabul Etmeye Başladı

abd-kripto-para-duzenlemesine-iliskin-hamlelerini-hizlandiriyor-scaled-1

Müzayede evi Lloyds Auctions Australia, tüm ürünleri için kripto para birimlerini kabul etmeye başladı. Yeni ödeme yönteminin piyasaya sürülmesinden kısa bir süre sonra bir karavanın 100.000 AU Dolarına (76.000 ABD doları) denk gelen Bitcoin (BTC) ile satılması, fikrin başarılı olduğunun bir kanıtı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Lloyds Auctions pazarlama müdürü Brett Mudie, Forkast’a şunları söyledi:

“Kripto para birimi ve blok zincir teknolojisi şüphesiz gelecekte büyük bir rol oynayacak bir şey ve kripto para birimine olan talebin arttığını görüyoruz… Ve bir şeyler satın almak için kripto para birimine sahip babalar ve sıradan insanlar var.”

Lloyds, klasik otomobillerden hafriyat makinelerine kadar uzanan müzayede ürünlerinde değişiklik yaptığından beri artan bir ilgiye tanık oluyor.

Daha önce de uluslararası sanat ve mücevher müzayede evi Sotheby’s de geçtiğimiz günlerde 101.38 karatlık bir elmas için ödeme olarak Bitcoin ve Ethereum (ETH) kabul edeceğini açıklayarak kripto para dünyasında ses getirmişti. Kusursuz berraklığa sahip armut biçimli taşın 9 Temmuz’daki müzayedede 15 milyon ABD dolarına kadar alıcı bulması bekleniyor.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *