«
  1. Anasayfa
  2. Blockchain
  3. Anthony Scaramucci, Önümüzdeki İki Yıl İçinde Bitcoin’in (BTC) Potansiyelinin Ortaya Çıkacağını Söylüyor

Anthony Scaramucci, Önümüzdeki İki Yıl İçinde Bitcoin’in (BTC) Potansiyelinin Ortaya Çıkacağını Söylüyor

0RF3sASkF5jI-SzZ7

Amerikalı girişimci Anthony Scaramucci, Bitcoin’in (BTC) değerinin tekrar artacağına inandığını söyledi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

SkyBridge Capital’in kurucusu Anthony Scaramucci, Bitcoin’in ABD doları karşısında yaşadığı düşüşten ötürü şaşkın değil. Aksine önümüzdeki 24 ay içerisinde Bitcoin’in yeni zirveleri göreceğine inanıyor.

Bitcoin Geri Dönecek

CNBC röportajında, Amerikalı finansör Anthony Scaramucci, Bitcoin’in mevcut aşağı yönlü oynaklığının üstesinden geleceğine dair güvence verdi. Bitcoin’in 2021’deki performansının, son düşüşe rağmen %10 artışla hala etkileyici olduğunu hatırlattı.

SkyBridge Capital’in CEO’su, dijital varlığı Amazon ile karşılaştırırken ilginç bir referans gösterdi. 20. yüzyılın sonlarında, çok uluslu e-ticaret devi emekleme dönemindeydi ve hisse senedi fiyatı da oldukça değişkendi. Şimdi ise o dönem yatırım yapanların büyük karlar elde ettiğini ifade etti.

Scaramucci, Bitcoin tutmaya devam eden yatırımcıların yakın gelecekte bundan fayda sağlayacağını belirtti. Ona göre, Bitcoin’in değeri önemli ölçüde artacak:

“Bundan bir veya iki yıl sonra burada oturacağımızdan ve bu oynaklık hakkında konuşacağımızdan çok eminim, ancak önümüzdeki 24 ay boyunca Bitcoin’in yükselişine de şaşıracaksınız.”

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *