Koin Günlük

Analist Jason Pizzino Cardano (ADA) Hakkında Uyardı, Yıl Sonu ‘Gerçekçi’ Fiyat Hedefini Açıkladı

arastirma-firmasi-fonlarin-en-cok-tercih-ettigi-altcoinleri-acikladi-scaled-1

Kripto para analisti Jason Pizzino, Cardano (ADA) hakkındaki beklentilerini özetliyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Pizzino, grafiklerin ADA’dan “alıcıların kaçtığını” gösterdiğini ve varlığın tekniklerinin kısa vadede iyi görünmediğini söylüyor.

Pizzino, genel piyasanın nasıl hareket ettiğine bağlı olarak ADA’nın önümüzdeki haftalarda ve aylarda 1 doların altına düşebileceğine inanıyor:

“Şimdiye kadar pek iyi görünmüyor. Yukarı hareketler azalıyor…

Önümüzdeki birkaç ay içinde, bu yılın sonlarına doğru bir dönüş olacağını düşünüyorum. Hangi fiyat aralığında? 40 sentten 1 dolara kadar herhangi bir yerde olabilir.”

Popüler analist, kasvetli kısa vadeli görünümüne rağmen, yaklaşık 200.000 YouTube abonesine, yıl sonuna kadar Cardano’nun şu anki 1.25 dolarlık seviyelerinden %100 ila %300 oranında yükseliş gösterebileceğini düşünüyor. 

“2.50 dolar eski zirve. Bu 80 milyar dolarlık bir piyasa değeri olurdu. 3.75 dolar 120 milyar dolarlık bir piyasa değeri olurdu. 5 dolar 560 milyar dolarlık bir piyasa değeri olurdu. Burada her şey elinizin altında.”

Analist, ADA’nın 10 dolara ulaşacağını düşünenlerin aşırı iyimser olduğunu söylüyor:

“ADA 10 dolara ulaşabilir mi? Bu, 320 milyar dolarlık bir piyasa değerine ihtiyacımız olacağı anlamına gelir. Şimdi 40 milyar dolarlık bir piyasa değerinde ADA’mız var. 220 milyar dolarlık bir piyasa değerinde Ethereum’umuz var.

Bu, Bitcoin ve Ethereum iyi giderken Ethereum’u geçmemiz gerektiği anlamına geliyor. Yani bu piyasa döngüsünde olacağını sanmıyorum. ADA’yı 10 dolarda göreceğimizi sanmıyorum.

5 dolar mı? Kesinlikle.”

[wpcc-iframe loading=”lazy” title=”Cardano ADA Realistic Price Prediction, July (2021) | Crypto Price News Update” width=”750″ height=”422″ src=”https://www.youtube.com/embed/uk0ozJ_T_-I?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture” allowfullscreen]
Exit mobile version