«
  1. Anasayfa
  2. Blockchain
  3. Analist Benjamin Cowen, Bitcoin’de (BTC) ‘Mücadelenin’ Başlayacağı Seviyeyi Açıkladı

Analist Benjamin Cowen, Bitcoin’de (BTC) ‘Mücadelenin’ Başlayacağı Seviyeyi Açıkladı

state-street-kripto-para-piyasasi

Tanınmış kripto para piyasası analisti Benjamin Cowen, Bitcoin (BTC) için önemli bir fiyat seviyesinde zor bir direncin yer aldığını söylüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

485.000 aboneli Cowen, Bitcoin’in fiyat hareketiyle ilgili yakın tarihli bir güncellemede, Bitcoin’in 33.000 doların biraz altında olan 50 haftalık basit hareketli ortalamadan (SMA) sıçraması göz önüne alındığında, 20 haftalık SMA yani 44.000 dolara ulaşmamasının şaşırtıcı olacağını söyledi: 

“Bu noktada, en azından 20 haftalık [SMA]’yı test etmemiş olursak şaşırırım… çünkü 50 haftalık [SMA]’dan sıçradıktan sonra birçok kez test etmiştik. Geriye giderseniz, çoğu zaman 50 haftayı atlattığımızda, 20 haftaya gideriz. Bunun olduğu çok zaman oldu.”

CoinGecko’ya göre, yazı yazılırken Bitcoin 39.945 dolardan işlem görüyor.

Cowen, 42.000 dolar seviyesinin üzerinde bir hareketin, muhtemelen 20 haftalık SMA’ya daha fazla baskı yapacağını söylüyor:

“Eğer 42.000 doların üzerine çıkarsak, o zaman 20 haftalık [SMA]’ya doğru gidiyoruz diyebilirim… Yani bu, buradaki önceki yerel zirveydi, 42.000 dolar civarında. Yani bu izlemek için ilginç bir seviye olacak.

…Bakalım momentum bizi oraya götürebilecek mi çünkü asıl test orada başlıyor… Mücadele burada başlıyor.”

[wpcc-iframe loading=”lazy” title=”Is Bitcoin Leaving The Sandbox?” width=”750″ height=”422″ src=”https://www.youtube.com/embed/Z-CHx15jK8I?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture” allowfullscreen]
Bir Cevap Yaz

Sercan Bilik Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *