PopülerBitcoinBlockchain

Analist 3 Altcoin’i İnceledi: “İyi Görünen Birkaç Altcoin Var”

Yakından takip edilen bir kripto analisti, orta büyüklükteki bir altcoinin, şu anda yükseliş potansiyeli gösteren piyasadaki birkaç dijital varlıktan biri olduğunu söyledi.

Altcoin Sherpa olarak bilinen analist, 170.000 Twitter takipçisine, merkezi olmayan likidite protokolü THORChain’in (RUNE), Bitcoin (BTC) istikrarlı kalmayı başardığı sürece toparlanmaya hazır olduğunu düşünüyor.

“İyi görünen birkaç altcoin var ve RUNE onlardan biri. İyi hacim geliyor. 200 günlük üstel hareketli ortalamanın bir miktar direnç sağladığını tahmin ediyorum ve ardından BTC istikrar kazanırsa yükselmeye devam ederiz.”

RUNE yükseliş sinyalleri verirken Altcoin Sherpa, birlikte çalışabilirlik blockchain’i Polkadot’u (DOT) da değerlendiriyor ve altcoin’in savunmasız göründüğünü söylüyor. Kripto stratejisti, DOT 16 dolar desteğini kaybederse, ayıların mevcut fiyattan yaklaşık %30 daha düşük bir seviye olan 11 doları hedefleyebileceğini tahmin ediyor.

“DOT: [kontrol noktasında]. Bu seviyeyi kaybederse, ‘ışıklar söner’ ve bence 11 dolara gider.”

Ethereum rakibi Terra’yı da inceleyen kripto analisti, LUNA boğalarının long pozisyon açmadan önce düzeltme beklemenin daha iyi olabileceğini söylüyor. Altcoin Sherpa, 104 dolardan tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştıktan sonra, yükseliş hareketinin devam edebilmesi için LUNA’nın hala geri çekilmesi gerekebileceğini düşünüyor.

“LUNA: Sabırlı olsaydım 75 doları bekledim. Agresif olsaydım, ya tüm zamanların en yüksek seviyelerinin üzerinde ya da 80 doların ortasında bir kırılma/yeniden test beklerdim.”

Bitcoin (BTC) söz konusu olduğunda, popüler trader bir pozisyon almadan önce hala iki seviyeden birinin kırılmasını bekliyor. Altcoin Sherpa’ya göre, BTC’nin bir boğa koşusunu onaylamak için 46.000 dolar, düşüş hareketini onaylamak için 34.000 dolar seviyelerinde bir kırılmaya ihtiyacı var.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu