«
  1. Anasayfa
  2. Blockchain
  3. ABD’li Senatör Çin Hakkında Konuştu: Bu ABD İçin Bir Fırsat!

ABD’li Senatör Çin Hakkında Konuştu: Bu ABD İçin Bir Fırsat!

powerbridge-yesil-enerji-ile-calisan-singapur-merkezli-kripto-varlik-madenciligi-kurulusunu-baslatti

ABD’li senatör Pat Toomey, Çin’in kripto varlıkları hedef alması hakkında konuştu. Toomey bu hamleyi ABD için büyük bir fırsat olarak değerlendirdi. 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kripto varlık destekçisi ve kripto varlık endüstrisine darbe vuracak altyapı tasarısına değişiklik öneren senatörlerden biri olan Pat Toomey, Çin’in kripto varlık piyasasında büyük bir düşüşe neden olan tutumu hakkında konuştu. Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamada Toomey, bunun ABD için büyük bir fırsat olduğunu söyledi. 

[wpcc-script async src=”https://platform.twitter.com/widgets.js” charset=”utf-8″ type=”7769d8514b4b96f39f5ce68b-text/javascript”]

Bugün sabah saatlerinde Çin, kripto varlıklara ilişkin önlemlerini “bir kez daha” sıklaştırdı. Eylül ayının başında yayımlanan yasakların ufak güncellemelerle yeniden gündeme gelmesi ve çok takipçili hesaplar ve haber kanalları aracılılığyla yayılması Bitcoin’den neredeyse 4.000 doları sildi. Bitcoin yayın saati itibariyle toparlanırken, Toomey’den çarpıcı bir açıklama geldi. Toomey Twitter’da ele aldığı değerlendirmede şu ifadeleri kullandı:

“Çin’in kripto varlıklar üzerindeki otoriter baskısı da dahil olmak üzere #Bitcoin, ABD için büyük bir fırsat… Aynı zamanda Çin’e karşı büyük yapısal avantajımızın da hatırlatıyor.

Pekin ekonomik özgürlüğe o kadar düşman ki, insanlarının on yıllardır finans alanındaki tartışmasız en heyecan verici yeniliğe katılmasına bile tahammül edemiyorlar. Ekonomik özgürlük, daha hızlı büyümeye ve nihayetinde herkes için daha yüksek bir yaşam standardına yol açar.”

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *